ГоловнаСтаттіНаші ціниПро компанію

Сітка рабиця


З чого тільки не будують нині огорожі. Але між тим, один із видів, що прийшли до нас з недалекого минулого, — сітка рябиця. Притаманна їй доступність і простота монтажу роблять такі конструкцій, що захищають, дуже популярними, незважаючи на свою видиму легкість і легкість. Якщо загалом для власників приватних будинків це буде не тільки економний спосіб огорожі своєї території, а й досить ефективний метод захисту ділянки.

Як виявляється паркан із сітки горобини не тільки ефективний, а й зовсім недорогий, що є актуальним у наші дні. Огородження порівняно просто встановити: і зробити це можуть не лише професіонали, але й будь-яка людина, у якої є руки. За кілька вихідних можна побудувати паркан довжиною більш ніж 120 м, тобто повністю закрити ділянку розміром 6 соток.

Зараз на сучасному ринку будівельних матеріалів представлено дуже велику різноманітність різних сіток для огорож. Можна вибрати сітку-рябицю в рулонах різної довжини і ширини, з великим або дрібним осередком, оцинковану, сталеву або з вініловим покриттям. Але при цьому найбільш довговічна, хоч і не найдешевша, є сталева сітка з цинковим покриттям. Її не треба щороку фарбувати, і вона не втратить своєї декоративності вже через кілька років, як це може статися з сіткою, яка покрита вінілом: кольорове вінілове покриття не довговічне на сонці вигоряє і часто тріскається від перепаду температур, боїться холоду. Сітка-горобина з таким покриттям добре підходить як для тимчасових огорож на ділянці. Так і для постійних.

А тепер трішки технічної інформації, яка знадобиться всім, як людям, які здатні самостійно встановити огорожу, так і тим, хто зібрався найняти майстрів. І так для натягу сітки слід встановити стійки з інтервалом не більше 3 м. Це можуть бути будь-які дерев'яні, металеві з туби або профілю або бетонні стовпи як круглого так і квадратного перерізу, але, на мій погляд, найпростіші та недорогі стійки можна виготовити з металевого куточка їх потрібно бетонувати на глибину не менше 60 см. Дана величина не критична і може змінюватися в залежності від типу ґрунту. Якщо вздовж вашого майбутнього паркану проходить дренажна канава, то глибина ям для стовпів повинна бути трохи збільшена, щоб після першої ж водяної атаки ваші стійки не попливли в різні боки разом із водою. Але майте на увазі, що кутові стійки обов'язково зміцнюють підкосами, це похила стійка упирається у вертикальну кутову, так як вона нестиме максимальне навантаження. Так само роблять з стійками для хвіртки і воріт.

Перш ніж встановлювати стійки з металевого куточка в землю, потрібно просвердлити в них отвори, через які потім натягується горизонтальний опорний дріт, а також потрібні отвори для болтів, якими закріплюється наша сітка на опорах. Якщо огорожа буде невеликої висоти, до 1,2 м, достатньо буде двох тросиків, а якщо вище – треба натягнути три: вгорі, внизу та посередині. На самих кутових стійках дріт потрібно кріпити за допомогою натяжних болтів, а в проміжних - просто пропускається через отвір у стійках. З цим досить простим пристосуванням, схожим чимось на карниз-струну, сітка Вам ніколи не провисне, і не буде стовбурчитися, як вітрило.

Кріпити сітку на опорах найкраще буде за допомогою металевих смужок, які пропускаються через крайні осередки сітки і за допомогою болтів, які щільно прикручують до стійок. Сітку намагайтеся натягувати якомога сильніше, не забуваючи при цьому прикріплювати її до верхнього дроту кожні 15-20 см, а до середнього та нижнього - через 40-50 см.

Сподіваємось наші поради допоможуть у виборі та встановленні сітки. Успіхів!

Придбати або замовити виготовлення цього виду продукції Ви можете на вкладці контакти
Також можете зв'язатися з нашим менеджером за телефоном +380336540341 Ми завжди будемо раді співпрацювати з Вами.

 
Топ100- Производство и поставки