ГоловнаСтаттіНаші ціниПро компанію

Катанка

Катанка із вуглецевої сталі. ГОСТ 30136-94

Цей стандарт має поширення на катанку із вуглецевої сталі звичайної якості. Катанку використовують як заготовку при волочении дроту різного призначення, і також катанка використовується при виготовленні гвинтів, сітки, болтів, цвяхів та інших виробів.

Катанку виготовляють із вуглецевої сталі звичайної якості марок Ст0, Ст1, Ст2, Ст3 всіх ступенів розкислення ГОСТ 380.

Існуючі способи охолодження катанки:
можливе охолодження катанки на повітрі (ВО); 
катанка може бути охолоджена у прискореному одностадійному режимі охолодження (У01);
катанка може бути охолоджена у прискореному двостадійному режимі охолодження (У02). 

За точністю катанку виготовляють за ГОСТ 2590:
Б - катанка підвищеної точності;
В – катанка звичайної точності.


Катанку випускають діаметром 5,0; 5,5; 6,0; 6,3; 6,5; 7,0; 8,0 та 9,0 мм у мотках, який складається з одного безперервного відрізка. За погодженням із замовником допускається виготовлення катанки діаметром понад 9,0 мм у мотках. Катанку з вуглецевої сталі звичайної якості, призначену для упаковки, випускають у мотках, що складаються з одного безперервного відрізка. Також допускається виготовлення катанки в мотках, що складаються з двох відрізків, але в кількості не більше 20% маси самої партії. Маса одного мотка катанки має не менше 160 кг. Також допускається наявність у партії катанки до 20% мотків масою менше 160 кг.

Сам діаметр катанки, граничні відхилення по діаметру катанки, площа поперечного перерізу катанки маса одного метра катанки повинні відповідати ГОСТ 2590.

Для катанки діаметром до 9,0 мм, виготовленої на дротяних станах, які не обладнані блоками чистових клітей, допускається відхилення за діаметром (+/-) 0,5 мм.

Сама овальність катанки не може перевищувати 50% суми граничних відхилень за діаметром.

У приклад умовне позначення катанки прискорено охолодженої одностадійним способом (У01) діаметром 6,0 мм із сталі марки Ст3кп звичайної точності прокатки (В):

Катанка В-6,0-Ст3кп — УО1 ГОСТ 30136 — 94


Замовити продукцію Ви можете у категорії контакти
Продаж в роздріб та оптовий продаж від 1 тони.

 
Топ100- Производство и поставки