ГоловнаСтаттіНаші ціниПро компанію

Огляд українського ринку металопрокату та металоконструкцій будівельного призначення

Серед величезного асортименту будівельних матеріалів, які використовуються сьогодні під час зведення об'єктів різного призначення, особливе місце займає сталевий металопрокат. Використання цієї продукції при зведенні будівель є напрямком, що динамічно розвивається, в сучасній будівельній індустрії.

 

У Європі падіння цін на конструкційну сталь відбулося ще в другій половині липня, тому в серпні місцеві виробники зберегли колишні котирування на рівні близько 750 за т для арматури. При цьому попит також залишається дуже низьким. На думку експертів, подібна ситуація матиме місце щонайменше до вересня.
Азіатський ринок плоского прокату під впливом низького попиту повільно йде на спад. Китайські виробники гарячекатанного прокату були змушені знизити ціни $ 960 - 990 за т FOB. Таким чином, порівняно з кінцем липня вартість була знижена ще на $20 – 30 за т.
Через відсутність покупців, готових платити не менше $ 1 тис. за тонну арматури FOB, багато китайських компаній практично припинили експортні операції.Світовий ринок стали, за оцінками фахівців, на початку серпня цього року характеризувався зниженням попиту деякі види металопродукції будівельного призначення. Майже повсюдно низьким був попит на довгомірний прокат і це  незважаючи на зниження вартості цієї продукції.
Світовий ринок стали
За оцінками експертів, обсяг всіх використовуваних матеріалів частку металу припадає приблизно третину (в натуральному вираженні). При цьому частка металу в структурі собівартості будівельних конструкцій, залежно від технології, що застосовується, може доходити до 15 - 20%. Попит на цей будівельний матеріал залежить від багатьох факторів, у тому числі ситуації на світових ринках металу.